Гідролат що це
Гідролат – що це
Гідролат що це? Гидролат – что это?
✨ГІДРОЛАТ для догляду за шкірой.
Гідролат називають квітковою водою. Якщо хочете відкрити для себе нові косметичні горизонти, спробуйте гідролат, і ви одразу відчуєте благотворні зміни у зовнішності!
Його популярність починає набирати обертів.
А отримали його випадково, при виробництві ефірних олій. Той конденсат, який утворюється при їх виробництві, який увібрав у себе найцінніші біологічно активні речовини – і є гідралат. І виробляють його не тільки з олійних культур, а ще з квітів, коренів та ін. Він не містить олії, але містить їх корисні властивості.
☝️Його основа – водяна, тому він підходить для всіх типів шкіри. Його можна використовувати кількома способами.
Освіжіть обличчя квітковою водою після вмивання, і ви відчуєте, як дихає та оновлюється кожна клітина шкіри.
Гідролат використовують для приготування масок та скрабів.
Можна також додавати цей засіб у зволожуючі спреї для обличчя, це особливо актуально влітку, шампунь, бальзам для волосся або гель для душу. ⠀
Дуже ефективні компреси з гідролатом на очі, обличчя та шию.
У спекотну погоду та в період опалювального сезону рекомендується насичувати повітря гідролатом для зволоження шкіри та гарного самопочуття, додаючи в аромалампу.
❓Чи є мінуси використання гідролату? Можливо.
Це невеликий термін зберігання і поки невелика його популярність, тому купити його можна тільки в спеціалізованих магазинах.
✋️А тепер як Ви любите розповідь «на пальцях». Так, що ж таке справжній гідролат?
Дуже часто не маючи знання, гідролати ототожнюють з тоніками, з квітковою водою зі спиртом, навіть іноді говорять, а це вода, де ефірна олія.
❗️Щоб точно запам’ятати і знати, треба розуміти технологію отримання гідролату. А тут нам знадобиться маленький екскурс в історію. Видобувати ефірні олії та робити гідролат навчилися ще у стародавньому Єгипті, де говорять і був зроблений перший самогонний апарат. А знаменитий Авіценна доопрацював апарат і створив Аламбік – апарат перегонки , який дійшов до наших днів абсолютно без змін. Тим, хто був у Португалії, він зустрічався часто, оскільки це прямо національний предмет. Саме в Португалії просто у величезній кількості розвинене виробництво ефірних олій та гідролатів. Але цікаво те, що на великій азіатській фабриці техніка перегонки ні чим не відрізняється від маленького аламбіку.
Отже, в «пузо» аламбіку заливається вода, а у верхнє через ґрати закладається сировина. Ставимо на вогонь, вода починає кипіти – далі змійовик, занурений у холодну воду. Тепер повертаємося до закипілої води – утворилася пара і вона пройшла через сировину – забрав ефірні сполуки та корисні речовини рослини і далі потрапив через змійовик знову в холодну воду і тут знову став “водою” – і ось тут відбувається вже поділ на ефірну олію (вона залишиться нагорі) і піде в збір окремою трубочкою і внизу сам гідролат, насичена всіма корисними речовинами вода, яку збирають по іншому відводу.
☝️ Справжній гідролат буде практично прозорий. Іноді невеликий відтінок, як наприклад, пачули – коричневий, від рослин, де є натуральний пігмент, що фарбує. Так що не шукайте рожевого кольору в гідролаті Троянди і синього в гідролаті лаванди.
☝️Гідролати ніколи практично не консервують або щадно додають екоконсерванти, щоб збільшити термін придатності. Однак мало кому відомо, що вони чудово зберігаються методом замороження. А тому легко можна відправити в морозилку.
☝️У цінах вони є демократичними. В Україні фабричні продаються від 50 до 200 грн, дивлячись якась рослина.
Естественно нужно учитывать тип кожи, тут прямая зависимость типаж – растение.
☝️Як зрозуміти, що гідролат зіпсувався? За наростаючим кислим тоном у запаху.
Ознайомтесь з Розділ Гідролати