Що таке патчі під очі?
Що таке патчі під очі?
Як користуватись патчами!
Що таке патчі під очі розберемо на “пальцях” . Патчі під очі – один з найактивніших домашніх засобів для догляду за зоною навколо очей. Дія патчів в першу чергу залежить від правильно виявленої проблеми, від того, наскільки правильно ви їх підберете і дотримуватиметеся інструкції щодо застосування.
Патчі, як і всі ультрамодні тканинні маски та різні засоби догляду, прийшли до нас із Південної Кореї. Корейці видатні в справі доглядової косметики і є виробниками та законодавцями багатьох трендів у косметології. Сама ж назва взята з комп’ютерної термінології, де “патчем” називають швидку корекцію дефекту.
Гідрогелеві патчі більш щільно прилягають до шкіри, забезпечуючи швидке проникнення активних речовин, зручне застосування. По суті це маски навколо очей, створені на основі гіалуронової кислоти; Гідрогель – це комбінація водорозчинного полімеру, води та зволожуючих інгредієнтів. А головний компонент водорозчинного полімеру – зазвичай карагінан, що отримується з натуральних водоростей. Всі ці інгредієнти ретельно відмірюються, змішуються і желюються в спеціальному апараті, потім розкочуються в рівний тонкий пласт, і далі з нього, як печиво з тіста, вирізуються патчі.
Патчі — спосіб створення осмотичної реакції (тобто тиску) на шкірі. Вони буквально утримують активні речовини в дермі, щоб вони глибше проникали і ефективно працювали. Коли крем залишається на поверхні, його корисні інгредієнти частково випаровуються або стираються через якийсь час. А патчі — пряма система доставки, в якій активні речовини не можуть зникнути
Патчі є допоміжним продуктом, тому що не в силах надати повноцінного харчування. Але краще, ніж крем справляються з набряками і втомою, якщо ефект потрібен миттєвий
Чи важливо, як добре патч прилипає до шкіри? Чому деякі патчі відвалюються та з’їжджають? Якщо «зчіпка» між патчем і шкірою щільна, корисним інгредієнтам легше до неї проникнути. Важлива і товщина патчу: занадто товсті відвалюються під власною вагою, а занадто тонкі не містять достатньої концентрації засобу.
Ковзають патчі зазвичай тому, що рясно просочені есенцією. Але з цим можна легко впоратися, якщо, наклавши патч, 2-3 хвилини не рухатися і дати йому схопитися. Частина есенції вбереться, і вони вже нікуди не подінуться.
Чи можна сказати, що склад, яким просякнуті патчі, найближче до класичної сироватці? Звичайно, пряме порівняння не зовсім доречно, але якщо виходити з того, що патчі, як і сироватки, складаються з води та різних зволожуючих та поживних інгредієнтів – то так , у сенсі вони схожі.
Чому не можна просто взяти цей склад і нанести під очі, чим він ліпший саме на патчі? Поступове, довготривале та рівномірне проникнення – ось секрет успіху патчів.
Спосіб застосування Патчі під очі:
Перед нанесенням патчів потрібно очистити шкіру. Використовуйте звичні засоби для вмивання —пінку або міцелярну воду, тонік. Далі можна зробити масаж у зоні навколо очей, щоб підготувати шкіру до процедури, трошки розігнати кров та лімфу, тим самим посиливши ефект.
Для зняття набряклості та лікування мішків навколо очей краще розташовувати патчі вузьким боком до носа, а якщо працюєте з сіткою зморшок, то навпаки. Накладати і знімати патч потрібно від внутрішнього кута ока (ближче до носа) до зовнішнього, по лініях відтоку рідини, і наносити на пару міліметрів нижче вії, щоб рідина не потрапляла на слизову очі.
Після накладання патчів рекомендовано 5 хвилин полежати, оскільки вони можуть зміститися на середину щоки, якщо ви відразу почнете ходити чи щось робити. Час нанесення патчів 15-25 хв. Не потрібно виконувати процедуру більш тривалий період і точно не можна спати з ними: якщо рідина в патчах випарується, то замість хороших результатів з’явиться подразнення, сухість та інші небажані явища.
Зазвичай патчі зберігаються при кімнатній температурі, але якщо ви хочете посилити ефективність засобів, наприклад, гідрогелевих та колагенових патчів, то найкраще зберігати їх у холодильнику. Охолоджені патчі швидше зніматимуть набряклість і покращуватимуть мікроциркуляцію області навколо очей.
Після зняття патчів легкими рухами вбийте залишки рідини в шкіру пальцями та обов’язково нанесіть крем для зони навколо очей, щоб закрити процедуру та покращити ефект. Пам’ятайте, що патчі не можна використовувати повторно.
Важливо не клеїти патчі близько до слизової оболонки, інакше, якщо есенція потрапить в око, можливе роздратування.